Mokykloms

Gimnastikos įranga

Mokykloms

Gimnastika – tai sporto šaka, kurioje olimpiniais čempionais dažnai tampa dar mokykloje besimokantys sportininkai, todėl šios sporto šakos įranga būtina kiekvienoje mokykloje. Mes galime pasiūlyti profesionaliai gimnastikai skirtus buomus, lygiagretes, tramplinus, tačiau taip pat ir vaikų gimnastikai skirtus įrenginius: čiužinius, gimnastikos sieneles, virves, lankus, ožiukus. Galima ir kita gimnastikos pakraipa, įtraukiant aerobikos pratimus, t.y. gimnastikos pratimus, derinamus su šokių žingsneliais, kuriems naudojami batutai, kamuoliukai, tamprios gumos.

Futbolas

Rankinis

Tinklai

        Mokykloms

      Mokykloms

      Mokykloms

Futbolas – vienas populiariausių mokyklose žaidžiamų žaidimų. Gali būti žaidžiamas tiek lauke, tiek viduje. Turime kokybiškų moksleivių futbolo treniruotėms tinkamų „Select“ ir „Molten“ kamuolių.Taip pat prekiaujame futbolo vartaistinklais bei įvairiais priedais futbolui.

Rankiniui siūlome tiek mobilius, tiek profesionalius vartus, tinklus bei įvairius rankinio priedus. Turime didelį „Molten“ ir „Select“ rankinio kamuolių asortimentą.

Manfred Huck – Europos tinklų gamybos lyderis. Aukšto lygio technologijos bei neįtikėtinai platus asortimentas – mokyklose puikiai pritaikomi bemazgiai tinklai, laikomi vienais tvirčiausių pasaulyje.

Siūlome „Manfred Huck“, bei kitų gamintojų tinklus, stovus, „Molten“ ir „Mikasa“ kamuolius.

 

Aerobikos treniruotėms

Mokykloms

Sveikata – bene didžiausia vertybė, kurią reikia puoselėti nuo mažų dienų. Nepriklausomai nuo krūvio intensyvumo, bet koks judėjimas suteikia žmogui jėgų, palaiko gerą raumenų būklę ir kt. Be judriųjų žaidimų mokyklose taikomi ir aerobiniai, gimnastikos pratimai, paprastai skirti mergaičių sportiniam aktyvumui skatinti. Naudojama smulki įranga: hanteliai ir štangutės, lankai, treniruočių lazdos ir gumos, jogos kamuoliai, kilimėliai. „InSPORTline“ ir „Togu“ yra gerai pasaulyje žinomi gamintojai, turintys visus būtinus sertifikatus įrodančius ypač aukštą prekių kokybę.

Krepšinis

Mokykloms

Krepšinio šalyje – krepšininkai mokiniai, krepšinio mokyklos, krepšinio religija ir įranga krepšiniui tik pati geriausia. Siūlome „Sure Shot„, oficialaus FIBA įrangos tiekėjo, ir „Spalding“ („Turkish Airlines Euroleague“ tiekėjas) produkciją mokyklų inventoriui papildyti: mobilūs ir į žemę montuojami stovai, krepšinio lentoslankai, tinkleliai ir kamuoliai.

Krepšinio treniruokliai „DR. DISH“

Pristatome aukštos kokybės „Dr. Dish Rebel“ krepšinio treniruoklius idealiai tinkančius krepšinio mokykloms, sporto mokykloms, kompleksams. Tinka tiek krepšinio mėgėjams, tiek profesionaliems krepšinio žaidėjams.

„Dr. Dish Rebel“ krepšinio metimų treniruoklis programuojamas, pilnai automatinis, jame galite reguliuoti tempą (laiką tarp perdavimų), išmetamų kamuolių kiekį, išsaugoti mėgstamiausius pratimus. Jį lengva surinkti ir dar lengviau naudoti. Su dideliu LCD ekranu, kuris rodo treniruotės vietą ir seka laiką, sukurtu taip, kad naudoti būtų ypač paprasta, o priekinė švieslentė rodo laiką, mestus metimus ir kiek jų įmesta. Be to, galimas ir distancijos pasirinkimas – kiek toli kamuolys metamas, bei reguliuojamas tinklas.

„Dr. Dish“ krepšinio treniruokliai – viskas ko reikia būsimoms krepšinio žvaigždėms išugdyti.

Stalo tenisas

Lengvoji atletika

Mokykloms

Mokykloms

Sparčiai jaunimo tarpe populiarėjantis stalo tenisas skatina mokyklos bendruomenes pasirūpinti reikiama įranga fiziniam aktyvumui didinti. Aukščiausios klasės Cornilleau“Sponeta“ siūlomi tiek lauko ar vidaus, tiek varžybiniai, tiek ir mėgėjiški stalo teniso stalai. Taip pat turime didelį kamuoliukų ir rakečių pasirinkimą. Lengvoji atletika – labiausiai kultivuojama individuali sporto šaka mokyklose. Siūlome įranga bėgimui, ieties, disko ir kūjo metimui, rutulio stūmimui. Turime apsauginių tinklų bei ratų metimams. Taip pat prekiaujame šuolių įranga, bei reakcijos lavinimo treniruokliais.

Lauko treniruokliai

Treniruokliai

Persirengimo kambariai

Mokykloms

Mokykloms

Mokykloms
Vis labiau populiarėja lauko treniruokliai, kuriais nemokamai pasinaudoti į mokyklų stadionus ateina ne tik moksleiviai, bet ir senjorai bei šeimos su ikimokyklinio amžiaus vaikais. Treniruojantis naudojant lauko treniruoklius, žmonės gali ne tik treniruoti visus raumenis, bet ir džiaugtis gryno oro teikiama nauda. Turime didelį lauko treniruoklių pasirinkimą. Pastaruoju metu mokyklų sporto salės vis modernėja. Jose atsiranda vis daugiau kardio ir jėgos treniruoklių. Mes specializuojamės būtent treniruoklių srityje, todėl galime pateikti geriausius pasiūlymus. Siūlome bėgimo takelius, elipsiniusdviračio ir irklavimo treniruoklius. Taip pat prekiaujame multifunkciniais jėgos centrais, grifais, svoriaisgiromis ir hanteliais. Galime įrengti persirengimo kambarius: paruošti projektą optimaliam erdvės panaudojimui bei pasiūlyti jūsų poreikius atitinkančius persirengimo kambariui reikalingus baldus.

Kitos prekės

Turime daug įvairių aksesuarų, reikalingų mokyklų sportinei veiklai. Tai – chronometrai, šokdynėsmedicininiai kamuoliai ir kt.

Ypatingai daug dėmesio skiriame vaikų fizinio lavinimo įrangai. Besiruošdami kiekvienam projektui detaliai išanalizuojame užsakovo poreikius ir lūkesčius, kad darbai būtų vykdomi greitai ir sklandžiai. Jeigu nerandate, ko ieškote, iškilo kokių nors klausimų – susisiekite su mumis ir mes pasistengsime surasti jus dominančią prekę ar atsakyti į kilusius klausimus. 

PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas:

I - V:      9.00 - 18.00

VI:       10.00 - 15.00

Adresas: Ateities pl. 23 b, Kaunas

Telefonas: +370 602 20866

El. paštas: kaunas @ powersport.lt

PARDUOTUVĖ VILNIUJE

Darbo laikas:

I - V:    10.00  - 19.00

VI:       10.00  - 15.00

Adresas: J. Baltrušaičio g. 1, Vilnius

Telefonas: +370 671 24005

El. paštas: vilnius @ powersport.lt

Prekė pridėta palyginimui.
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo