Tribūnos ir suoleliai

Aikštelės, aikštės, stadiono įrengimas – kruopštus, aiškaus veiksmų plano reikalaujantis darbas. Pirmiausia pasirūpiname melioracija, drenažo įrengimu, taip pat svarbu pasirinkti tinkamą dangą žemei iškloti. Ir visa tai dėl sportininko gerovės. Mes norime atkreipti dėmesį į žiūrovo, komandos fano patogumą varžybų metu. Niekas nenori stovėti ant pažliugusios žemės patvorėje. Taigi, siūlome pasirūpinti tribūnų įrengimu nuo... iki: konstrukcija, specialus gruntas, suoleliai ar kėdutės, stogas, platformos. Galimos transportuojamos, modulinės, stacionarios ir teleskopinės žiūrovų tribūnos, suoleliai.

Dažniausiai naudojamos stacionarios tribūnos. Metalinė konstrukcija pagaminta iš kvadratinio profilio, su dekoratyviniais sandarinimo kamšteliais galuose. Galimas miltelinis dažymas arba karšto cinkavimo padengimas. Praėjimas tarp eilių – 40 cm, jo pagrindui naudojama speciali, neslidi plokštė. Sėdynės gali būti gaminamos iš tuštuminio polikarbonato plastiko arba kitų plastiko rūšių. Kėdutės aukštis – 32 cm, sėdimas plotis – 43 cm, tvirtinama dviejuose galuose, galimi ir kiti pasirinkimai (kreiptis dėl detalesnės informacijos). Eilių ir vietų skaičius pasirenkamas, spalva taip pat.

Teleskopinė tribūna. Standartinė metalo konstrukcija, judanti ant specialių gumuotų ratukų, kurie negadina salės dangos, nepalieka transportavimo žymių. Kėdutės tvirtinimas per centrą prie pagrindinio konstrukcijos rėmo, vienu varžtu. Kėdutės nugarėlės aukštis matuojant nuo tvirtinimo pagrindo neturi viršyti 29 cm. Vienoje keturių eilių išskleidžiamoje teleskopinėje tribūnoje – 42 sėdimos vietos. Sustumtos tribūnos ilgis 85–120 cm, išskleistos tribūnos ilgis 255–335 cm, plotis – 540 cm. Tribūnų eilių ir vietų skaičius, sėdimų vietų individualus parinkimas ir pan. gali keistis. Klientui pageidaujant, sėdimos vietos gali būti ir suolai; šonuose tribūnų – šoniniai turėklai, priklausomai nuo kiekvieno projekto, projekto dydžio, užsakovo individualių pageidavimų ir pan.

Barjerai

Ietys, diskai

Galime pasiūlyti visus lengvajai atletikai reikalingus atributus: barjerus, kartelių stovus, startus. Viena žymiausių tiekėjų  Polanik, tačiau, pagal jūsų asmeninius poreikius galime pasiūlyti ir kitų, alternatyvių gamintojų produkciją.

POLANIK – stipri Lenkijos kompanija, kuri jau 40 metų gamina sporto įrangą lengvaatlečiams. Ne taip seniai produktų asortimento bazę apėmė tik lengvosios atletikos įranga – ietys, diskai, kliūtys ir panašiai. Šiandien įmonė tiekia itin platų asortimentą, apimantį ir aprangos linijas ir stovus, barjerus, taip pat užsiima įrangos montavimu. 1991 m. Polanik ietis gavo pripažinimą iš Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF). 

Lengvoji atletika pasaulyje audringai progresuoja. Ji plečiasi kiekybiškai, įtraukia vis daugiau žmonių, kokybiškai auga „trumpinamos“ sekundės, „ilginami“ metrai ir „didinami“ kilogramai. Lengvosios atletikos metimo rungties sportininkai pas mus ras visą jiems reikalingą įrangą, taip pat ir tiesioginius sporto šakos įrankius: diskus, rutulius, ietis, bei kūjus. Profesionalūs produktai atitiks tiek mėgėjų, tiek čempionų lūkesčius. Galime pasiūlyti įvairių gamintojų asortimentą.

Sportiniai tinklai

Futbolo vartų tinklai. Dažniausiai naudojami baltos, žalios ir juodos spalvos futbolo vartų tinklai. Skiriasi jų gaminimo technologijos ir medžiagos, tačiau tvirčiausi ir patikimiausi tinklai pagaminti iš bemazgio polipropileno;

Rankinio vartų tinklai. Paprastai gaminami pagal rankinio vartų išmatavimus, tai yra 3 x 2 m. Tinklai būna įvairių spalvų vienspalviai ir dvispalviai. Geriausi ir tvirčiausi tinklai pagaminti iš bemazgio polipropileno, taip pat gali būti iš poliesterio;

Teniso ir badmintono tinklai. Turime platų ekonominės ir aukščiausios klasės produktų. Pagaminti iš įvairių medžiagų, skirtingo tinklo storio ir spalvų, todėl kiekvienas žaidėjas ras sau tinkamą tinklą;

Taip pat prekiaujame ir apsauginiais aikštelių tinklais, siekiant išvengti kamuolio skridimo iš aikštelės ribų ir saugumo sumetimais. Klauskite, mielai atsakysime į visus jums kilusius klausimus.

Krepšinio tinkleliai. Mezgami iš baltų virvelių ir kabinami ant lanko taip, kad trumpai žaidimo akimirkai sulaikytų slystantį kamuolį ir apsaugotų nuo kritimo į šalį. Tinklelis turi būti ne trumpesnis nei 40 cm ir ne ilgesnis nei 45 cm. 

Tinklinio tinklai. Skirstomi į paplūdimio tinklinio ir vidaus patalpų tinklinio tinklus. Atitinkamai skiriasi ir tinklų dydis: 9,5 x 1 m – vidaus patalpoms bei 8,5 x 1 m – paplūdimio tinkliniui. Prie varžybinių tinklinio tinklų dar papildomai tvirtinamos antenos.

DIRBAME TIK SU GERĄ VARDĄ TURINČIAIS TINKLŲ GAMINTOJAIS, TODĖL GALIME GARANTUOTI JŲ KOKYBĘ BEI PATEIKTI SAUGUMĄ LIUDIJANČIUS SERTIFIKATUS.

Metimo narvai

Persirengimo moduliai

Be apsauginių tinklų, kitaip dar vadinamų narvais neapsieina nei vienas rutulio ar disko metikas. Tai įranga, kuri pagerins treniruotės kokybę ir apsaugos nuo įrankių iškritimo už aikštės ribų. Šie ir daugelis kitų profesionalių narvo rėmų pagaminti iš aliuminio, be inkarų. Lengvai surenkamas, prisukamas prie specialių inkarų. Puikiai sugeria diskų smūgių energiją. Naudojamas specialus savarankiškas blokavimo mechanizmas, kurio korpusas pagamintas iš cinkuotos skardos. Galimi įvairūs aukščiai, standartinis dydis – 5 metrai. Vieni iš galimų tiekėjų Polanik, Manfred Huck (45 metų patirtį Vokietijos kompanija) ir kiti.

Visiška naujiena Lietuvos rinkoje – mobilūs ir montuojami persirengimo moduliai žaidėjams ir treneriams. Vienas modulis pilnai sutalpins dvi futbolo komandas ir teisėjų brigadą. Kambariai gali būti pilnai sukomplektuoti ir paruošti naudojimui: su visais komunaliniais patogumais, apšvietimu, elektros instaliacija ir ventiliacija. Arba gali būti tik suoleliai, pakabos. Šiems moduliams užteks lygaus tvirto pagrindo arba betoninių atraminių kojelių.

Pripučiami oro kupolai

Siūlome jums tiek paprastus, tiek slėginius oro kupolus aikštynams. Jų pagalba galima uždengti tokius sporto objektus, kaip plaukimo baseinai, teniso kortai, čiuožyklos, dviračių trekai, vandens parkai ir kt. Slėginis oro kupolas sustiprintas su plieno kabeliais yra patvaresnis ir leidžiantis panaudoti įvairesnius medžiagos tipus. Taip pat šis sutvirtinimas leidžia panaudoti audinius su 50% persirengimui. Taip į kupolą patenka daugiau šviesos ir sumažinamas dirbtinės šviesos panaudojimas.

Filtruoti:

Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Pristatymas
Filtravimas
Prekė įsiminta
Product added to compare.