Gimnastika

Gimnastika

Gimnastika laikoma viena grakščiausių sporto šakų, kurioje sportininkas turi atlikti įvairius pratimus, reikalaujančius jėgos, grakštumo, lankstumo ir koordinacijos. Lietuvoje ši sporto šaka nepelnytai užmiršta, nors visame pasaulyje puikiai išvystyta ne tik profesionalioje lygoje, bet ir švietimo įstaigose. Mes galime pasiūlyti profesionaliai gimnastikai skirtus buomus, lygiagretes, tramplinus ir vaikų gimnastikai skirtus įrenginius: čiužinius, gimnastikos sieneles, virves, lankus, ožiukus. Galima ir kita gimnastikos pakraipa, įtraukiant aerobikos pratimus, t.y. gimnastikos pratimai derinami su šokių žingsneliais, panaudojami batutai, kamuoliukai, tamprios gumos.

Sportinė gimnastika – sporto šaka, kai sportininkas turi atlikti įvairius pratimus, reikalaujančius jėgos, lankstumo, grakštumo ir koordinacijos. Gimnastika lavina visas raumenų grupes. Be išvardintų teigiamų gimnastikos savybių, svarbu pažymėti ir tai, kad, lankant gimnastiką, išsiugdoma pavydėtina laikysena, o kūno formos tampa ypatingai grakščios.
Mūsų asortimente galite įsigyti sportinės gimnastikos inventoriaus: virvių, žiedų, kopėtėlių, arklių, ožių, grybų, sienelių, skersinių, pakilų ir laiptelių, tramplinų, buomų ir lygiagrečių.

Gimnastikos dirželiai...
  • -1,00 €
Gimnastikos dirželiai

Gimnastikos dirželiai Proud, balti

6,99 €
Kaina taikoma parduotuvėse Vilniuje: Baltrušaičio g. 1 ir Kaune: Ateities pl. 23 b. Internetu pirkite PIGIAU!
7,99 €

Filtruoti pagal

Kategorijos
Prekinis ženklas
rodyti visas reikšmes... mažiau
Kaina
Svoris
kg kg
Filtravimas

PARDUOTUVĖ KAUNE

Darbo laikas:

I - V:      9.00 - 18.00

VI:       10.00 - 15.00

Adresas: Ateities pl. 23 b, Kaunas

Telefonas: +370 602 20866

El. paštas: kaunas @ powersport.lt

PARDUOTUVĖ VILNIUJE

Darbo laikas:

I - V:    10.00  - 19.00

VI:       10.00  - 15.00

Adresas: J. Baltrušaičio g. 1, Vilnius

Telefonas: +370 671 24005

El. paštas: vilnius @ powersport.lt

Prekė pridėta palyginimui.
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo