Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Bowflex

bowflex.PNG

Bowflex istorija prasidėjo 1986 m. Kol kiti gamino bangius, tradicinius jėgos treniruoklius sporto salėms, Bowflex pradėjo kurti inovatyvią alternatyvą, kuri padėtų žmonėms efektyviai treniruotis namuose. Paaiškėjo, kad žmonėms ši idėja itin patiko! Nebereikia sporto klubo abonemento ar laukti eilėje prie treniruoklio, ką jau kalbėti apie kritiškus aplinkinių žingsnius... Liekate tik jūs, jūsų tikslas ir patogus įrankis, stovintis jūsų namuose, padėsiantis pasiekti užsibrėtą tikslą!

Tačiau Bowflex nesustojo ties tuo. Vietoje to, kad sektų tendencijas ir madas, jie ir toliau kūrė inovatyvius produktus. Bowflex išplėtė savo asortimentą, į jį įtraukdami  kardio ir jėgos treniruoklius, kurie patenkins visus jūsų poreikius, ir tokiu būdu išaugo namų sporto salės treniruoklių gamintojų rūbą. Jau daugiau nei 30 metų Bowflex kuria išskirtinius, greitesnius ir efektyvesnius treniruoklius, padedančius pasiekti norimų rezultatų neišeinant iš namų. Ir jie dar tik pradeda!

Bowflex tiki, kad sėkmingiausios treniruotės namuose yra tokios, kurių metu norimi rezultatai pasiekiami kaip įmanoma greičiau ir efektyviau. Bowflex kasdien tobulina savo produkciją, kuri padės jums kasdien gyventi smagiau, laimingiau ir geriau.

Bowflex supranta jūsų kelionę į sveikesnį gyvenimą, nes Bowflex padeda jums jo siekti. Prisijunkite prie Bowflex šeimos jau šiandien!

Prekė įsiminta
Product added to compare.