Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Kross

New Project(1)_1.jpg

KROSS - tai įdomi istorija apie įmonę ir jos įkūrėją vizionierių Zbigniewą Sosnowskį, kuris dar prieš 30 metų nusprendė pasidalyti savo meile dviračiams su lenkais.

1990-aisiais ne kiekvienas verslas turėjo būti sėkmingas. Zbigniewas nusprendė išbandyti laimę ir atidarė dviračių prekybos vietą Przasnyše. Jis suprato, kad dviratis ateinančiais metais turėjo tapti neatsiejama Lenkijos žmonių kasdienio gyvenimo dalimi. Daug metų sunkaus darbo ir tvirto tikėjimo, kad kiekvienas gali tapti dviratininku, KROSS  iš mažos dviračių parduotuvės pavertė pirmaujančia dviračių gamintoją Europoje.

Atidžiau pažvelgus į įmonės istoriją matyti, kad ypač dinamiškai ji augo 2000 m., kai Przasnyše buvo pastatyta moderni gamykla. Gamykloje buvo įdiegti moderniausi IT sprendimai, skirti optimaliam dviračių surinkimo ir sandėliavimo valdymui. Ši investicija leido įmonei sustiprinti gamybos procesą Lenkijoje ir lėmė dinamišką verslo augimą.

Nauja kokybė, dizainas, rėmai ir komponentai leidžia KROSS konkuruoti su technologiškai pažangiais ir populiariais dviračių prekių ženklais visame pasaulyje

Prekė įsiminta
Product added to compare.