Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Levit

Untitled design (1)_1.png

1991 m. Levit įkūrėjai pradėjo savo gyvenimo kelionę dviračių pasaulyje. Nuo to laiko jie įgijo daug patirties savo patronuojančioje įmonėje BP Lumen iš Upicės (Čekija), kur pagamino šimtus tūkstančių dviračių. Ir vis dėlto jie norėjo pradėti iš naujo, sukurti kažką naujo. Levit tiki, kad e. dviračiai, dviračiai ir visa, kas susiję su važinėjimu dviračiu, yra tinkamas vaistas skubiam gyvenimui. Dviračiai, kurie padės žmonėms geriau judėti perpildytuose miestuose, džiaugsmingiau leisti laisvalaikį ir saugiau leistis į nuotykius - tai yra Levit prekės ženklo arkliukas.

Štai kodėl Ondřej Moravec tapo mūsų ambasadoriumi: nes jis yra puikus čekų sportininkas, sėkmingas buvęs Čekijos biatlono rinktinės narys ir olimpinis prizininkas. Levit dalijasi ta pačia aistra sportui ir turi tą pačią viziją nuolat tobulinti savo įgūdžius.

Ir galiausiai Levit nori sugrąžinti gamybą į Europą, kad užtikrintų reikiamą kokybę, trumpesnį pristatymo laiką ir garantinį aptarnavimą savo klientams (ne tik) visoje Europoje.

Prekė įsiminta
Product added to compare.