Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Wilson

18-0437_New_GST_High_School_Explore_Explore_Page_Banner_0.jpg

 

Wilson Sporting Goods kompanija yra JAV sporto įrangos gamintojas, įsikūręs 1914 m. Čikagoje, Ilinojuje. Nuo 1989 m. kompanija yra suomių grupės Amer Sports dalis. Wilson gamina įrangą įvairioms sporto šakoms: amerikietiškam futbolui, badmintonui, beisbolui, krepšiniui, softbolui, golfui, futbolui, skvošui, tenisui ir tinkliniui.

Jau daugiau nei 100 m. Wilson tiria atleto ryšį su savo įranga. Atsižvelgdama į šį tvirtą ryšį, kompanija išranda, kuria ir gamina naują produkciją, naudodami naujausias technologijas ir tyrimus, pasitelkdami 10 tūkst. Wilson darbuotojų ir konsultantų patarimus ir įžvalgas. Šią komandą sudaro daug jaunų atletų, žaidžiančių jaunimo, koledžų, profesionaliose lygose, taip pat profesionalių atletų, trenerių ir kt.

Kompanijos atsidavimas inovacijoms padeda jai siekti naujų ribų, kurti naujus, geresnius produktus. Wilson pasaulinė kultūra klesti dėl bendradarbiavimų, eksperimentavimo, aistros, pozityvumo ir motyvacijos padaryti daugiau.

Šiandien milijonai teniso, beisbolo, softbolo, amerikietiško futbolo, krepšinio, futbolo, tinklinio ir golfo atletų renkasi Wilson produkciją tiek treniruočių, tiek turnyrų metu.

Prekė įsiminta
Product added to compare.